Rosetta Stone online Dil Eğitim Seti Deneme Erişimi

26 Mart 2018 Pazartesi

Rosetta Stone online dil eğitim seti 15. Mayıs 2018 tarihine kadar Üniversitemiz mensuplarının deneme erişimine açılmıştır.

 Deneme erişim adresi:http://search.ebscohost.com/login.aspx?authtype=uid&user=rosettaplus&password=rosettaplus&site=rosetstone&groupid=main
 
  • Rosetta Stone’a giriş işlemleri sırasında kurumsal e-posta adresinizi kullanmalısınız.
   
  • Rosetta Stone’u mobil cihazlara nasıl indirebileceğinizi gösteren sunum dosyası için: https://goo.gl/UgmvwD
   
 
Rosetta Stone Online Dil Eğitim Aracı Nedir?
  • Dünyanın en çok tercih edilen online dil eğitim aracı Rosetta Stone, başarısı kanıtlı Dynamic Immersion yöntemi ile 22,000’den fazla okula, 12,000’in üzerinde kuruma 20 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Ödül kazanmış etkileşimli yaklaşımı sayesinde dünyadaki milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmektedir ve artık her yerden ve her zaman erişim imkanı sunmaktadır. Ayrıca, mobil uygulama ile de kullanılabilmektedir. Konuşma, yazma, okuma ve anlama yeteneklerini doğal bir şekilde öğreten Rosetta Stone ile ezber ve çeviri zorunluluğu ortadan kalmaktadır.
  •  
    İçerdiği 30 dil: Afganca, Almanca, Arapça, Çince, Dari Farsçası, Endonezya Dili, Farsça, Filipin Dili, Flemenkçe, Fransızca, Hintçe, İbranice, İngilizce (Amerikan), İngilizce (İngiliz), İrlanda Dili, İspanyolca (Latin Amerika), İspanyolca (İspanya), İsveççe, İtalyanca, Japonca, Korece, Latince, Lehçe, Portekizce (Brezilya), Rusça, Savahilice, Urduca, Türkçe, Vietnam Dili ve Yunanca’dır.