Vidobu Veritabanı Deneme Erişimi

16 Kasım 2018 Cuma

Vidobu Veritabanı 31 Aralık tarihine kadar Üniversitemiz mensuplarının deneme erişimine açılmıştır.

Erişim Linki: www.vidobu.com 

NOT: İlk aşamada sistem her giren kişiyi "misafir" olarak tanımlayacak ve erişime izin verecektir. Ancak kullanıcılar isterse ilk videodan sonra çıkan yönlendirme ile üye girişi oluşturabilir. Üye girişi oluşturmak sadece, videolarda kaldıkları yerleri kişisel olarak takip etmek gibi işlemlerde  avantaj sağlayacaktır. Diğer yandan kullanıcılar üye girişi yapmamayı  tercih edebilir ve tüm videolara yine "misafir" kodu ile sınırsız erişebilir.

Diğer yandan  Off Campus özelliğini aktif ederek, kullanıcıların kampüs alanı dışından da  https://www.vidobu.com/edu/  linki  üzerinden üniversite mailleri aracılığı ile erişebilmeleri mümkündür.
 

Vidobu Nedir?

Vidobu, Türkçe bilen tüm coğrafyanın ihtiyacı olan eğitimleri, alanında uzman eğitmenler ile sağlayan online video eğitim platformudur. Vidobu online video eğitim platformu, HD kalitesinde izlenen içeriğini sürekli güncel tutmayı, özgün hazırlanmış örnek dosyalar sayesinde kolay öğrenmeyi, alanında uzman eğitmenlerle çalışarak en iyi olmayı sürdürmeyi hedeflemektedir.